+609 553 5555        pro@unipsas.edu.my
Facebook
Twitter
Instagram
Youtube
Staf
Pelajar
Pelawat

JABATAN MULTIMEDIA KREATIF & KOMPUTERAN

Tenaga Pengajar

Ybrs. Dr. Rosli Bin Omar
( Dekan Fakulti Pengurusan dan Informatik )
Kelayakan Akademik :
Bidang Kepakaran : 
Email : rosli@unipsas.edu.my

Pn. Nor Fatiha binti Abdul Halim
( Ketua Jabatan Multimedia Kreatif & Komputeran )

Kelayakan Akademik :
Bidang Kepakaran : 
Email : fatiha@unipsas.edu.my

Pn. Zarina binti Kamarozaman
( Jawatan Pentadbiran: Pengarah Perancangan Strategik )

Kelayakan Akademik : Ijazah Sarjana Teknologi Maklumat (Sains Komputer), UKM
Bidang Kepakaran : Pembangunan Sistem Maklumat dan Pangkalan Data
Email : zarina@unipsas.edu.my

Pn. Zuraini binti Mohamad @ Abdul Rahman
( Jawatan Pentadbiran : Timbalan Pengarah Pusat Pengurusan Siswazah )

Kelayakan Akademik : Sarjana Teknologi Maklumat (Sains Komputer) UKM, 2005, Ijazah Sarjana Muda Sains Komputer UPM, 2000
Bidang Kepakaran : Sistem Maklumat Pengurusan (MIS)
Email : zuraini@unipsas.edu.my

Pn. Maszita binti Mohd Dom
Kelayakan Akademik :
Bidang Kepakaran : 
Email : maszita@unipsas.edu.my

En. Mohd Jaffri bin Abdul Rani
Kelayakan Akademik :
Bidang Kepakaran :
Email : mjaffri@unipsas.edu.my

En. Mohd Fazzly Rassis bin Md Kasim
( Ketua Program Diploma Teknologi Maklumat dan Rangkaian )

Kelayakan Akademik :
1. Bachelor Degree in Information Technology, UUM
2. Master of Science (Computer Networking), UMP
Bidang Kepakaran : Pengurusan Rangkaian ICT

Pn. Aswahida binti Sabarudin
( Pengarah Pusat Pembelajaran Sepanjang Hayat )

Kelayakan Akademik : Sarjana Sains (Teknologi Maklumat – Pembuatan), 2006
Sarjana Muda Sains (Komputer), 2004
Bidang Kepakaran : Human Computer Interaction
Email : aswahida@unipsas.edu.my

En. Muhammad Hisyamudin bin Baharudin
(Penyelaras Promosi Fakulti)

Kelayakan Akademik : Master Of Science (Computer Networking) UMP 2017, Bachelor of Management Information System (Honours) IIUM 2003
Bidang Kepakaran : Information and Communication Technologies, Computer Networking, Management Information Systems, Digital Marketing, Public Relations
Emel : hisyam@unipsas.edu.my

Cik Norhafizatul Sheha binti Dzulkepli
( Ketua Program Ijazah Sarjana Muda Multimedia Pengiklanan Digital )

Kelayakan Akademik : Master Of Visual Communication and New Media
Bachelor of Photograhy and Creative Imaging (Hons)
Bidang Kepakaran : Fotografi, Videografi, Rekabentuk Grafik, Visual Audio, Visual Komunikasi, Korporat Identiti, Pemasaran Digital
Email : sheha@unipsas.edu.my

Nik Nur Nabihan Binti Nik Anuar
Kelayakan Akademik : Master Of Education (Visual Arts Education)
Bachelor Of Art And Design (Hons) (Graphic Design)
Kepakaran Bidang : Graphic Design, Visual Communication, Corporate Identity, Typography Design, Branding, Visual Research, Instructional Design & Visual Art Education
Email : nabihan@unipsas.edu.my

Ts. Anis Azzyaty bte Mokhtar
Kelayakan Akademik : Bachelor (Hons) in Digital Graphic Design , UNISEL 2013
Master of Visual Communication & New Media UiTM, 2017
Bidang Kepakaran : Rekabentuk Digital Grafik, Visual Komunikasi, Jenama Identiti, Korporat Identiti, Logo
Email : anisazzyaty@unipsas.edu.my

En. Muhd Ilham bin Ciding
Kelayakan Akademik : Master of Visual Communication & New Media UiTM, 2020
Ijazah Sarjana Muda Seni Reka Grafik UiTM, 2018 
Bidang Kepakaran : Grafik Digital, Videografi, Visual Komunikasi, Korporat Identiti, Pemasaran Digital
Email : ilham@unipsas.edu.my

En Muhammad Rafiq bin Ahmad Shuhaimi
Kelayakan Akademik : Master Of Visual Communication and New Media
Bachelor of Multimedia Technology (Honours) in Interactive Multimedia Design
Bidang Kepakaran : Videografi, Grafik Digital, Visual Komunikasi, Pemasaran Digital, Motion Grafik, Rekabentuk UI/UX, Rekabentuk Website.
Email : rafiq@unipsas.edu.my

Hubungi Jabatan

  • Jabatan Multimedia Kreatif & Komputeran, Universiti Islam Pahang Sultan Ahmad Shah (UniPSAS)

    Km 8, Jalan Gambang 25150 Kuantan Pahang Darul Makmur  MALAYSIA

    Phone : +609 553 5555
    Email : pro@unipsas.edu.my

Daftar kemasukan anda sekarang

Loading...